Rady, jak přecházet přes silnici


Přechod pro chodcePři přecházení silnice jsme vždy velice obezřetní. Srážka s autem je pro chodce tragická. Často k ní dochází právě při přecházení silnice. Jak správně přecházet silnici s přechodem pro chodce i bez něho, jak se chovat na přechodu se světelnou signalizací? To vše i další se můžete dozvědět zde!

 


Zdroj: bezpecnecesty.cz
| 12.05.2016 |

Doprava - nová mobilní aplikace


Mobilní aplikace - Bezpecnecesty.czAktuální dopravní situace, nehody, uzavírky, zdržení apod. můžete mít stále při sobě. Nová mobilní aplikace portálu Bezpečné cesty.cz obsahuje aktuální data a další užiteční rady. Aplikace obsahuje:

Aktuální dopravní situace v ČR – nehody, uzavírky, omezení a kolony
Možnost vložit novou událost uživatelem
Možnost zadání trasy a tím vyfiltrování jen relevantních událostí a „navigaci“ k cíli (zobrazení aktuální polohy)
Tipy a rady na cesty (příprava před jízdou, správné sezení, bezpečná vzdálenost, přeprava zavazadel, dlouhá cesta, viditelnost, dopravní nehoda, alkohol)
Aplikace je dostupná ZDARMA pro mobilní telefony s iOS a Android. Vyzkoušejte ji.


zdroj: bezpecnecesty.cz
Celý článek | 08.05.2016 |

Změny v dopravních značkách od roku 2016


Ilustrační fotoOd 1. ledna 2016 vstoupila v platnost nová vyhláška č. 294/2015 Sb., která popisuje změny v dopravním značení na českých silnicích. Odborníci i řidiči hodnotí počet značek na silnicích za zbytečně velký. Díky nadměrnému používání dopravních značek se stává, že řidiči značky přehlédnou nebo je nestihnou zaznamenat. Mimo jiné tento stav způsobuje, že mají řidiči problém s jednoduchým a základním pravidlem přednosti zprava.

 

 


Zdroj: bezpecnecesty.cz
Celý článek | 05.01.2016 |

Pohodlné vyplnění formulářů


Formuláře ke staženíPro přihlášení k výuce a výcviku do autoškoly jsou nezbytné dva formuláře. "Žádost o přijetí k výuce a výcviku" a "Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel". Oba tyto formuláře si můžete v klidu doma stáhnout, vyplnit na počítači, vytisknout a podepsat a přinést s sebou k nám do autoškoly.

 Celý článek | 29.06.2014 |
 | 1 2 |  

Powered by MNews !


Dopravní značky

 Dopravní značky


Dopravní situace

 Dopravní situace


Dnes je :

pátek 19.7.2024 
svátek má Čeněk  zítra Ilja

Reklama

Adresa
Hradešínská 2409/57
Praha 10 - Vinohrady

Provozní doba
Út: 16:00 - 19:00
Čt: 16:00 - 19:00

Kontakt
Email: seidl@autoskolaseidl.cz
Telefon: +420 739 879 129


Dokumenty k přihlášení


Jak nás najdete

Ze stanice metra Flora (A) jednu zastávku tramvají do stanice Orionka (tramvaje: č. 10 a 16), autobusem do stanice Orionka (autobusy: č. 136 a 175), pak ulicí Říčanská dolů a po 200 m odbočte vpravo!


Mapa